ÖVRIGT / Mattor / Kelim 10526199
nr 1052 6199
Kelim
350x195
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 18:37:37
300 kr
700 kr
800 kr
900 kr